Header image

Referencje Dostawców


Pan Tomasz Pośnik od wielu lat zajmuje się sprzedażą samochodów używanych. Jego komis cieszy się dużym zaufaniem zarówno wśród osób, które chcą sprzedać swoje auto, jak i tych, które szukają samochodu w dobrym stanie i za uczciwą cenę. Osobiście mogę polecić usługi Pana Tomasza jako wiarygodnego przedsiębiorcy.

Adam Suliga, Dyrektor GO-leasing Oddział Lublin

Bardzo dobrze oceniam współpracę z Wypożyczalnią Samochodów SIP Auto z Lublina. Panowie są elastyczni i mają indywidualne podejście do klienta. To mnie przekonuje.

Marek Rudnicki, Lublin

Skorzystałam z wynajmu samochodu Wypożyczalni SIP z Lublina dwa miesiące temu, kiedy zepsuło się moje auto. Zadzwoniłam i jeszcze tego samego dnia otrzymałam samochód – prawie nowy, wysprzątany, zadbany. Minimum formalności – a dużo przyjemności z jazdy.

Agnieszka Słodkowska, okolice Lublina

Pan Michał Sykuła reprezentujący firmę SIP, jest Wiarygodnym i godnym polecenia Dostawcą. Usługi realizowane przez tę firmę są na wysokim poziomie. Wynajmowane samochody podstawiane są na miejsce i na czas, a ceny są naprawdę konkurencyjne. W przypadku jakichkolwiek problemów z samochodem, firma SIP zapewnia całodobowy kontakt ze swoimi konsultantami, a gdy zaistnieje konieczność podstawienia samochodu zastępczego, jest to robione bardzo sprawnie, tak, aby klient nie odczuł związanych z tym niedogodności. Na bazie mojego doświadczenia mogę śmiało polecić współpracę z firmą SIP.

Adam Suliga, Dyrektor GO-Leasing Oddział Lublin

Jestem bardzo zadowolona z usług Wypożyczalni Samochodów SIP z Lublina. Tak bardzo, że poleciłam ją firmie, w której pracuję. Wypożyczalnie prowadzi dwóch panów Michał Sykuła i Piotr Rudnicki – obaj nie mają konkurencji jeśli chodzi o komfort obsługi. Nie znam się na samochodach. Od wielu lat jeździłam jednym modelem auta, więc przesiadka do innego samochodu była ogromnym stresem. Panowie doradzili mi i wyjaśnili obsługę samochodu w sposób, w którym nie bałam się zadawać pytania. Bardzo miła atmosfera.

Sylwia Okoniewska, Lublin

Dla mnie ważny jest czas. Z Wypożyczalni Samochodów SIP w Puławach skorzystałem, kiedy miałem stłuczkę. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Bardzo szybko podstawiono samochód – chyba to była dwuletnia srebrna Kia Ceed. Nie wiązało się to z żadnymi dużymi formalnościami. Polecam.

Michał Pyć, Lublin

Wielokrotnie korzystałem z usług Pana Patryka Pikrona, pracownika Dealera Skody Plichta w Wejherowie. Wszyscy klienci leasingujący auto polecone przez Pana Patryka są zadowoleni. Włącznie ze mną. Pan Patryk nie ukrywa historii auta, ani jego stanu technicznego. Nabywca, na pewno nie rozczaruje się samochodem po odbiorze z salonu.

Dariusz Żaba, dyrektor Oddziału GO-leasing w Olszt